CTA phone icon fb ig

To, čo terrace postavíme, je stavba budúcnosti

Navrhli sme domov, ktorý certifikovane znižuje vplyv na životné prostredie.

Euroterrace
0 Bytov
0 Parkovacích miest
0 Kobiek

Certifikát LEED Gold® už terrace

Euroterrace je jediná obytná budova v Žiline, ktorá svetový certifikát získala. Vďaka tomu je najudržateľnejšia, najzelenšia a najmodernejšia. Garantuje až o 50 % nižšiu spotrebu energií, čím sa zmenšuje aj tvorba emisií CO2 či mesačné náklady na bývanie.

Stropné kúrenie
a chladenie budúcnosti
už terrace

Objavte budúcnosť kúrenia a chladenia ukrytú v strope. V zime Vašu domácnosť vykúri a v lete vychladí. Princíp sálavého tepla je najkomfortnejší a najzdravší spôsob regulácie teploty. Chladenie a kúrenie bez prievanu, nepríjemného prúdenia vzduchu a vírenia nečistôt. Systém je neviditeľný a úplne bezhlučný. Navyše šetrí energie a náklady na jeho údržbu sú zanedbateľné.

Drevohliníkové
okná s trojsklom
obsadené terrace

Pocit vzdušnosti a dostatok prirodzeného svetla prinesieme do bytov vďaka veľkoplošným drevohliníkovým oknám. Izolačné trojsklo zabezpečí tepelnú pohodu miestností bez kondenzácie vody a sálania vzduchu na spodnom okraji. Drevohliníkové okná sú skvelou voľbou najmä pre ich dokonalú odolnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a predovšetkým pre ich dlhú životnosť.

Na bezproblémové
parkovanie sa myslí
už terrace

Tri podzemné podlažia zabezpečia, že ku každému bytu bude možnosť kúpy vlastného parkovacieho miesta, vďaka čomu budete vedieť prejsť suchou nohou z auta priamo do svojho bytu alebo obchodnej pasáže.

Zeleň v okolí je
samozrejmosť
blízkej budúcnosti

Vegetačné bezúdržbové strechy, fasády a terasy prinášajú so sebou množstvo výhod. Zelené strechy dokážu zachytiť zrážkovú vodu, ochladzujú strešný plášť a zabraňujú prehrievaniu budovy. Naviac zachytávajú nečistoty a produkujú kyslík čím prispievajú k zlepšeniu ovzdušia a mikroklímy v celej lokalite.

Premyslené
dispozície
budúcnosti

Každý byt sme dotiahli k dokonalosti, tak aby zodpovedal požiadavkám trhu. Od praktickej a modernej dispozície, cez balkóny, terasy a predzáhradky.

Čas na zdravé
bývanie je
terrace

Zdravý vzduch bez mrhania energie. Rekuperácia vzduchu sa postará o dostatok čerstvého vzduchu a zdravú vlhkosť a to bez zbytočných energetických strát ako pri klasickom vetraní. Vďaka filtrom, ktoré zachytávajú prach a peľ sa budú môcť zhlboka nadýchnuť aj alergici. Jednou z hlavných výhod rekuperácie je tiež tichá prevádzka. Vďaka zavreným oknám si budete môcť konečne užiť pokojnejší spánok.

 • Každý byt disponuje balkónom, terasou alebo predzáhradkou.

  Gallery Image
 • Suchou nohou z auta priamo do bytu.

  Gallery Image
 • Nabíjacie stanice pre Vaše autá.

  Gallery Image
 • Spoločné priestory pre uskladnenie bicyklov.

  Gallery Image

Využívajte svoj čas rozumne

Vďaka ideálnej polohe a kompletnej občianskej dostupnosti budete mať všetko po ruke. Auto tak môžete pokojne nechať doma v garáži.

img

Strategická poloha s dobrým dopravným napojením na hlavné cestné ťahy a hromadnú dopravu.

Školy, škôlky, služby priamo v budove, obchodné centrá v pešej dostupnosti, klientske centrum len na skok od domu.

img
img

Priame napojenie na cyklotrasy a mnoho možností na trávenie voľného času.

Mapa

Sledujte nás odterrace

Na naše sociálne siete pravidelne pridávame novinky z vášho budúceho domova. Ak chcete, aby vám neušli, odoberajte nás.

Euroterrace

Dohodnite si stretnutie už terrace

Príďte na nezáväznú obhliadku a zistite, ako sa tu už v blízkej budúcnosti bude bývať.